2. Arap Baharı ve Türkiye’ye tehdit

bribe

 

Huffington Post’ta dünyaya rüşvet dağıtan şirket ile ilgili bir yazı yayınlandı. Tesadüfe bakın ki REZA ABD ile itirafçılık anlaşması yaparak İran’da idamdan yırtmaya çalışırken,Recep Tayyip Erdoğan ABD’ye gidip OBAMA ile görüşmeyip Biden’le görüşürken.

Bu rüşvet dağıtan Şirket ne yapmış peki o Irak’a Libya’ya Suriye’ye Yemen’e BAE’ye İran’a rüşvet dağıtmış hem de bu rüşvet daüıtmalarını da e-mailler yoluyla iletişimler kurarak yapmış bak hele… Sonra o e-mailler sızdırılmış hadi canım… eee…

Peki maksat ne beleşten petrolü fırsat bu fırsat kendi mekanlarına aktarmak depolamak sonra hem coğrafyada 2. Arap Baharı kurgulamak hem de petrol fiyatlarındaki manüpilasyon ile oradan da voleyi vurmak ayrıca bu senaryonun içine dahil etmekle tehdit ederek ülke liderlerinden koparabileceği kadar taviz koparmak.

Bakın yarın bu satılıklar, vatansızlar REZA’dan, Bilal’in gemilerinden dem vurmaya başlarlarsa anlayın ki RTE dik durmuş ha bu konuşmalar olmazsa RTE’ye istedikleri şeyi yaptıracaklar.

Bu arada yazının 3 part olacağı söyleniyor ve yayınlanan 1. partta tek kelime bile “Türkiye ile ilgili birşey yokken” haber için kullanılan resimde sadece Türkiye haritası ve altında Dünyanın en büyük Rüşvet Skandalı lafzı olması da bu haberin amacının ne olduğunu aşikar olarak gösteriyor, 110 ABD kuklasının da Recep Tayyip Erdoğanı Cumhurbaşkanlığı görevinden azlettirmek için anayasa mahkemesine başvurması da eş zamanlı birsaldırı. Ne zaman bu satılık mal olmaktan vazgeçecek bu kişiler…Hayret doğrusu.

Yazık aynı oyuna yine figüran olmanın kıyısındayız, Ülkem aman Dikkat. Bu oyunu Değiştirelim… Yemeyelim artık.

 

 

 

Algı Yönetimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir